Kontakty
Ing. Eva Piherová
Tel. 608 980 173
E-mail: jsezau@centrum.cz
piherova@seznam.cz
Kde nás najdete

Němčina

Německý jazyk – nejen pro „Gastarbeitery“

Umět německy, pokud žijete v příhraniční oblasti, je dle našeho názoru nutnost. Nabízí se hodně příležitostí, jak ji prakticky využít. Jednou z hlavních motivací, proč se němčinou vůbec zabývat, jsou pracovní příležitosti. Pokud porovnáte plat, který dostáváte za stejnou práci ve Vimperku a za hranicemi, je velmi odlišný. Pokud vychováváte děti, německé přídavky na ně přijdou jistě také vhod. Proto není divu, že stále více lidí možnosti pracovního uplatnění v Německu využívá. Rádi bychom přizpůsobili časové možnosti i těm, kteří již v Německu pracují, ale i těm, kteří o tom zatím přemýšlí. Naši vyučující jsou schopni v případě zájmu zařadit i specifickou slovní zásobu.

Němčina najde jistě uplatnění i u těch jedinců, kteří si chtějí jen dojet do Německa nakoupit nebo tam mají přátele či kolegy. Čím dál víc firem a úřadů jedná se svými kolegy za hranicemi, pro ty jsou rovněž kurzy určeny. Pokud by se domluvil adekvátní počet lidí v určité firmě, můžeme kurzy zorganizovat i u Vás. Zde uvedené podmínky včetně cen platí pro výuku kurzů pro veřejnost.

Na úvodní schůzce ke kurzu, která se koná ve čtvrtek 6. 9. 2018 v 17.00 v Nádražní ulici, budově patřící Evangelické církvi metodistické, se domluvíme i na rozdělení do skupin dle počáteční znalosti. Zároveň budou představeny učebnice a nabídnuto jejich společné objednání.

Skupiny dle pokročilosti:

Začátečníci
Falešní začátečníci
Pokročilí

Cena kurzu se odvíjí od minimálního počtu účastníků. Dle našeho názoru je ideální počet (na učení i pro cenu kurzu) 5 až 8 lidí. Při tomto počtu je cena zahrnující jedno pololetí (od 10. 9. 2018 do 31. 1. 2019 ) 2 850 Kč. Pokud by se nepodařilo do 17. 9. 2018 doplnit počet účastníků na min. 5, pak by byla cena kurzu stanovena takto:

4 lidé – cena 3 200 Kč, 3 lidé – cena 3 750 Kč.

Sleva:

Sleva 5% z ceny kurzovného při absolvování celého English campu 2018 ve Vimperku, baseballového kempu ve Zdíkově 2018 či English campu na Zadově. Stačí tuto informaci sdělit při zápisu, jsme schopni si ji sami ověřit.