Němčina

Kurzy němčiny v roce 2020/2021

Kurzy vyučuje lektorka Mgr. Petra Hříbalová a Mgr. Lucie Kasalová.

Oproti minulému roku jsme změnili systém plateb
(č.ú. stále stejné: 115-4033960217/0100):
1. I nadále je možné platit za pololetí, a to:
• Kurzy školních dětí (7-14 let, var. s. 21012): 1950 Kč
• Výuka dospělých 60 minut/lekce (var. s. 21013): 2150 Kč
• Výuka dospělých 90 minut/lekce (var. s. 21014): 2520 Kč

2. nebo je možné zaplatit rovnou na celý rok, a to:
• Kurzy školních dětí (7-14 let, var. s. 21012): 3750 Kč
• Výuka dospělých 60 minut/lekce (var. s. 21013): 3950 Kč
• Výuka dospělých 90 minut/lekce (var. s. 21014): 4800 Kč

Kurzovné prosím uhraďte nejpozději do 15. 10. 2021, za 2. pololetí (pokud nebyl zaplacen celý rok) nejpozději do 15. 2. 2022.

Individuální kurz 60 minut/lekce pro 1 člověka 350 Kč
Individuální kurz 60 minut/lekce pro 2 a více lidí 360 Kč
Individuální kurzy jsou fakturovány na konci měsíce dle skutečně odučených hodin. Pokud zruší účastník domluvenou individuální lekci předchozí den, není mu lekce účtována. Na platbu individuálních lekcí lze využít i benefity od zaměstnavatele (např. Sodexo). V případě využití zmíněných zaměstnaneckých benefitů (= poukázek typu Sodexo) je účtována sazba 380 Kč za hodinu.

Kurzy na míru pro skupiny a firmy:
Ceny jsou vždy tvořeny na míru po dohodě s vedením firmy či mluvčím dané skupiny. Fakturace zase probíhá na konci měsíce dle skutečně odučených hodin.

Němčina

Začátečníci

Přemýšlíte o práci v Německu? Chcete se domluvit na dovolené u našich bavorských či rakouských sousedů nebo se chcete jen domluvit na nákupu? Žijí u zmíněných sousedů Vaši známí či přátelé? Jste zaměstnáni u německé firmy a němčina „by se Vám hodila“? Je Váš zaměstnavatel ochotný Vám platit kurz a chce, abyste byli schopni německy komunikovat? Chcete na sobě pracovat a ještě se potkávat s dalšími lidmi se stejnou motivací? Pokud přijdete i s partnerem či kamarádkou, bude Vás to nutit kurz zdárně dokončit. Ať už je Váš důvod jakýkoliv, začít s výukou německého jazyka není nikdy pozdě. Těšíme se na Vás. Kurz vyučuje naše lektorka Petra.

Mírně pokročilí

Pokud i pro Vás platí alespoň jedna z výše uvedených otázek či máte zcela jedinečnou motivaci jiného rázu, ovšem Váš letošní setkání s němčinou by zřejmě nebylo první, čtěte dál. Možná jste se ponořili do světa němčiny v loňském roce, možná se pokoušíte oživit vzpomínky na němčinu ze školy, ať už je to, jak chce, konečně pořádný restart je tu pro Vás připravený právě teď, kurz vyučuje naše lektorka Petra.

Pokročilí

Potřebujete němčinu ve Vaší práci? Domluvíte se, ale chcete svoji znalost povýšit na vyšší úroveň? Být si jistí v gramatice i v typicky používaných zdvořilostních frázích a obratech? Chcete umět zasadit členy a předložky vždy na správná místa a ještě správně vyjádřit smysl tak, jak by to řekl i náš bavorský soused? Pak je zmíněný kurz přesně pro Vás. Kurz vyučuje naše lektorka Petra.

Individuální kurzy a kurzy na míru pro skupiny a podniky

Chcete mít lektora či lektorku jen sami pro sebe? Chcete si vybrat, zda se bude kurz konat na jiném místě ve Vimperku (klidně i u Vás doma či v práci) nebo u nás? Jste často na cestách a nejste si jisti, zda byste se zvládli zúčastnit pravidelné výuky každý týden ve stejný den a čas? Nevyhovují Vám naše termíny? Máte možnost mít placený individuální kurz Vaším zaměstnavatelem? Ať jsou Vaše důvody jakékoliv, je tu možnost objednání individuálního kurzu. V kurzu můžete být sami, s partnerem, přáteli, spolupracovníky, je to zcela na Vás. Platíte až na základě uskutečněných lekcí, a to zpětně za uplynulý měsíc, faktura Vám přijde jednoduše na mail (fakturační adresa je dle Vaší volby, může to být Váš zaměstnavatel, zkrátka ten, koho nám řeknete) klasicky se 14 denní splatností.

Skupiny osob nebo podniky mohou s námi sdílet svůj záměr a cíl, kterého chtějí a za jaký čas dosáhnout, kolik hodin týdně si výuku představují, kolik osob ve skupině bude a my se pokusíme jim jejich přání splnit. Pokud se naše podmínky potkají, tak jsme připraveni uskutečnit kurz na míru u Vás ve Vimperku či v okolí 25 km.

Přihlášky a cena kurzů

Všechny skupinové kurzy pro veřejnost

Přihlášení probíhá prostřednictvím webového formuláře. Důležité je uvést Vaše jméno a příjmení, jméno a příjmení účastníka/účastnice kurzu (pokud se liší) a kontakt (telefon, mail) na Vás.

KURZY

U všech kurzů zaplaťte danou částku na č.ú. 115-4033960217/0100

Kurzy na míru pro skupiny a podniky

Ceny jsou vždy tvořeny na míru po dohodě s vedením firmy či mluvčím dané skupiny.