Němčina

Kurzy němčiny v roce 2022/2023

Náš aktuální tým lektorů němčiny tvoří Mgr. Lucie Kasalová (tel. 774 312 188), Mgr. Petra Hříbalová (tel. 605 780 729), Mgr. Kristína Kasalová (tel. 721 259 010 a naše rodilá mluvčí Simone Konz.

Oproti minulému roku jsme změnili systém plateb
Č.ú. stále stejné: 115-4033960217/0100)
nově přijímáme také platby v EUR: 123-6209360207/0100.
Dále je možné uskutečnit platbu kartou po domluvě s Ing. Evou Piherovou (tel. 608 980 173). Je rovněž možné využít benefity od zaměstnavatele.

Kurzovné bude fakturováno každému účastníku dle uskutečněné výuky v uplynulém měsíci. Stále je možné předplacení určité částky (např. fakturací zaměstnavateli) a poté bude účastník po uplynutí každého měsíce informován o aktuálním stavu jeho budgetu.

Ceník kurzovného (za 60 minut výuky):
Kurzovné (platí od 1. 9. 2022) závisí na celkovém počtu studentů přítomných na výuce. Uvedená cena platí pro jednu osobu za 60 minut výuky:

Počet přítomných studentů Cena za jednu osobu na výuce za 60 minut v Kč
jeden 360
dva 200
tři 150
čtyři 120
pět 95
šest a více 80

Všechny kurzy jsou fakturovány na konci měsíce dle skutečně odučených hodin. Pokud zruší účastník domluvenou individuální lekci předchozí den, není mu lekce účtována.

Kurzy na míru pro skupiny a firmy:
Ceny jsou vždy tvořeny na míru po dohodě s vedením firmy či mluvčím dané skupiny. Fakturace zase probíhá na konci měsíce dle skutečně odučených hodin.
Pro placení kurzů je možno využít i benefity zaměstnavatele, a to za individuální výuku. V případě využití benefitů od zaměstnavatele (Sodexo, Karta Bene plus apod.) je vzhledem k poplatkům spojenými s administrací účtována hodina za 380 Kč.

Němčina

Děti 6 – 10 let
Děti se na prvním stupni dnes většinou neučí, proto jsme tady, abychom je s jazykem našich blízkých sousedů seznámili. Výuku vede naše lektorka Petra.

Děti 11 – 14 let
Na druhém stupni základní školy se většinou děti s němčinou začínají seznamovat, nicméně němčina bývá i u nás v pohraničí druhým jazykem až za angličtinou. Často mají děti také přirozený ostych začít německy mluvit a rozmluví je až prostředí, které jim nevytýká chyby, ale přivede jim do cesty někoho, kdo s nimi podobně jako jejich teta bude mluvit o tématech, které je zajímají. V tom jim pomáhají naše lektork včetně naší rodilé mluvčí Simony.. Jedno je jisté. Na příští dovolené budou Vaše děti smělejší, ve škole budou v němčině lépe prospívat, hlavně je bude němčina bavit.

Začátečníci

Přemýšlíte o práci v Německu? Chcete se domluvit na dovolené u našich bavorských či rakouských sousedů nebo se chcete jen domluvit na nákupu? Žijí u zmíněných sousedů Vaši známí či přátelé? Jste zaměstnáni u německé firmy a němčina „by se Vám hodila“? Je Váš zaměstnavatel ochotný Vám platit kurz a chce, abyste byli schopni německy komunikovat? Chcete na sobě pracovat a ještě se potkávat s dalšími lidmi se stejnou motivací? Pokud přijdete i s partnerem či kamarádkou, bude Vás to nutit kurz zdárně dokončit. Ať už je Váš důvod jakýkoliv, začít s výukou německého jazyka není nikdy pozdě. Těšíme se na Vás. Kurz vyučuje naše lektorka Petra.

Mírně pokročilí

Pokud i pro Vás platí alespoň jedna z výše uvedených otázek či máte zcela jedinečnou motivaci jiného rázu, ovšem Váš letošní setkání s němčinou by zřejmě nebylo první, čtěte dál. Možná jste se ponořili do světa němčiny v loňském roce, možná se pokoušíte oživit vzpomínky na němčinu ze školy, ať už je to, jak chce, konečně pořádný restart je tu pro Vás připravený právě teď, kurz vyučuje naše lektorka Petra.

Pokročilí

Potřebujete němčinu ve Vaší práci? Domluvíte se, ale chcete svoji znalost povýšit na vyšší úroveň? Být si jistí v gramatice i v typicky používaných zdvořilostních frázích a obratech? Chcete umět zasadit členy a předložky vždy na správná místa a ještě správně vyjádřit smysl tak, jak by to řekl i náš bavorský soused? Pak je zmíněný kurz přesně pro Vás. Kurz vyučuje naše lektorka Simona.

Individuální kurzy a kurzy na míru pro skupiny a podniky

Chcete mít lektora či lektorku jen sami pro sebe? Chcete si vybrat, zda se bude kurz konat na jiném místě ve Vimperku (klidně i u Vás doma či v práci) nebo u nás? Jste často na cestách a nejste si jisti, zda byste se zvládli zúčastnit pravidelné výuky každý týden ve stejný den a čas? Nevyhovují Vám naše termíny? Máte možnost mít placený individuální kurz Vaším zaměstnavatelem? Ať jsou Vaše důvody jakékoliv, je tu možnost objednání individuálního kurzu. V kurzu můžete být sami, s partnerem, přáteli, spolupracovníky, je to zcela na Vás. Platíte až na základě uskutečněných lekcí, a to zpětně za uplynulý měsíc, faktura Vám přijde jednoduše na mail (fakturační adresa je dle Vaší volby, může to být Váš zaměstnavatel, zkrátka ten, koho nám řeknete) klasicky se 14 denní splatností.

Skupiny osob nebo podniky mohou s námi sdílet svůj záměr a cíl, kterého chtějí a za jaký čas dosáhnout, kolik hodin týdně si výuku představují, kolik osob ve skupině bude a my se pokusíme jim jejich přání splnit. Pokud se naše podmínky potkají, tak jsme připraveni uskutečnit kurz na míru u Vás ve Vimperku či v okolí 25 km.

Přihlášky a cena kurzů

Všechny skupinové kurzy pro veřejnost

Přihlášení probíhá prostřednictvím webového formuláře. Důležité je uvést Vaše jméno a příjmení, jméno a příjmení účastníka/účastnice kurzu (pokud se liší) a kontakt (telefon, mail) na Vás.

Č.ú. pro platbu v CZK: 115-4033960217/0100
Č.ú. pro platbu v EUR: 123-6209360207/0100
IBAN: CZ1001000001236209360207