Angličtina

Kurzy angličtiny v roce 2019/2020

Náš stávající tým posílili rodilí mluvčí z USA Howard a Sherri Davisovi. V některých kurzech se proto budou střídat český lektor s americkým.

Výuka bude zahájena 23. září 2019, přihlášky budou na webu od 3. září do 18. září 2019. Individuální kurzy probíhají po celý rok dle osobní domluvy, takže mohou zahájit dříve. Rodilí mluvčí budou prioritně působit ve skupinové výuce, individuální lekce jsou možné, přednost mají stávající účastníci našich kurzů, ale ještě je několik volných míst, proto se hlaste včas (ideálně odkazem, který funguje pro individuální kurzy již nyní).

Angličtina

Děti 3 – 6 let

Výuka formou přirozené hry s instrukcemi v angličtině probíhá v Mateřském centru Bodlina, a to každou středu od 16.00 do 16.45. Letos výuku povede Američanka Sherri s velkým maminkovským srdcem pro děti, pro lepší vzájemné porozumění bude v zářijových lekcích i každou první středu v měsíci přítomna loňská osvědčená lektorka Klára. Možná budou někteří z Vás příjemně překvapeni, jak rychle se děti dokáží adaptovat na přirozenou řeč rodilé mluvčí.

Děti 7 – 11 let

Děti se na prvním stupni pomalu s angličtinou seznamují, nicméně pokud nežijete v zahraničí, kde je angličtina běžným hovorovým jazykem, bývá to spíše dlouhý proces. My jim to seznamování chceme usnadnit tím, že je na 90 minut přeneseme do prostředí, kde se se svojí vyučující domluví pouze anglicky a obě strany to bude jistě stát zejména na začátku určité úsilí. Proto bude na úvodní hodině přítomna nejen Američanka Sherri, ale také naše osvědčená lektorka Klára, aby dětem společně s prvotním ostychem pomohly. Pak se budou v pondělí od 15.00 do 16.30 střídat tak, aby měly děti možnost s Klárou rozebrat, co se s Sherri naučily a Klára jim k tomu doplnila i potřebné gramatické znalosti a pomohla se slovní zásobou na následující konverzaci.

Děti 12 – 16 let

Na druhém stupni základní školy už by měly být děti schopné použít angličtinu v jednoduchých situacích. Často mají ale přirozený ostych začít anglicky mluvit a rozmluví je až prostředí, které jim nevytýká chyby, ale přivede jim do cesty někoho, kdo s nimi podobně jako jejich teta bude mluvit o tématech, které je zajímají. Sherri je velmi empatická a zkušená žena, která věřím, že jim tu cestu minimálně usnadní. Střídat se s ní bude naše lektorka Klára, která vše doplní gramatickými znalostmi a případně doplní neznámou slovní zásobu. Jedno je jisté. Na příští dovolené budou Vaše děti smělejší, ve škole budou v angličtině lépe prospívat a hlavně je bude angličtina bavit. Kurz bude probíhat ve středu od 17.00 do 18.30.

Dospělí – úplní začátečníci

Je tu příležitost pro lidi od 17 do 99 let konečně začít s angličtinou, a to s našimi trpělivými lektorkami Luckou a Klárou. Výuka bude přizpůsobena Vašemu studijnímu tempu, děvčata jsou schopná se naladit na stejnou vlnu a pomoci Vám počáteční úskalí společně zvládnout, a to ve čtvrtek od 17.00 do 18.30.

Dospělí – velmi mírně pokročilí

Někdy se zdá být snadnější začít, o to těžší vytrvat. My Vám v tom zápase o úspěšné zvládnutí angličtiny pomůžeme. Těšit se na Vás budou naše lektorky Lucka a Klára a pokud se budete mít chuť občas potkat s naší Američankou, dokážeme to ve správný čas zařídit. Pokud jste to Vy, kdo už (a třeba i několikrát ) začínal a chcete se konečně posunout dál, do kalendáře si vyznačte pondělí 17.00 – 18.30.

Dospělí středně pokročilí

Zdá se, že už dokážete konverzovat na mnoho témat, občas Vás uprostřed Vaší věty zastihne nějaká mezera v podobě gramatiky či určitých slovíček. Potřebujete se zbavit těch malých „nástrah“, které se na Vás v anglickém rozhovoru vynoří, být si jisti minimálně v těch běžných věcech a konečně se posunout ke složitějším gramatickým jevům, idiomům a frázovým slovesům? Anebo si osvěžit své znalosti a zároveň si zakonverzovat s Američany a nemuset vytáhnout paty z Vimperka? Pak je tento kurz přesně pro Vás. Zarezervujte si v diáři úterý 17.00 – 18.30.

Individuální kurzy a kurzy na míru pro skupiny a podniky

Chcete mít lektora či lektorku jen sami pro sebe? Chcete si vybrat, zda se bude kurz konat na jiném místě ve Vimperku (klidně i u Vás doma či v práci) nebo u nás? Jste často na cestách a nejste si jisti, zda byste se zvládli zúčastnit pravidelné výuky každý týden ve stejný den a čas? Nevyhovují Vám naše termíny? Máte možnost mít placený individuální kurz Vaším zaměstnavatelem? Ať jsou Vaše důvody jakékoliv, je tu možnost objednání individuálního kurzu. V kurzu můžete být sami, s partnerem, přáteli, spolupracovníky, je to zcela na Vás. Platíte až na základě uskutečněných lekcí, a to zpětně za uplynulý měsíc, faktura Vám přijde jednoduše na mail (fakturační adresa je dle Vaší volby, může to být Váš zaměstnavatel, zkrátka ten, koho nám řeknete) klasicky se 14denní splatností.

Skupiny osob nebo podniky mohou s námi sdílet svůj záměr a cíl, kterého chtějí a za jaký čas dosáhnout, kolik hodin týdně si  výuku představují, kolik osob ve skupině bude a my se pokusíme jim jejich přání splnit. Pokud se naše podmínky potkají, tak jsme připraveni uskutečnit kurz na míru u Vás ve Vimperku či v okolí 25 km.

Přihlášky a cena kurzů

1. Všechny skupinové kurzy pro veřejnost

Přihlášení bude probíhat v době od 3. 9. 2019 do 18. 9. 2019 prostřednictvím webového formuláře. Důležité je uvést Vaše jméno a příjmení, jméno a příjmení účastníka/účastnice kurzu (pokud se liší) a  kontakt (telefon, mail) na Vás. Aby byla Vaše přihláška přijata, je třeba nejpozději do 18. 9. 2019 zaslat i zálohu ve výši 500 Kč (pokud by se kurz neuskutečnil, bude Vám vrácena, pokud nakonec zvolíte jiný kurz, není problém ji přeúčtovat) na č.ú. 115-4033960217/0100. Do poznámky uveďte jméno účastníka kurzu a variabilní s. kurzu.

Kurzovné se platí za pololetí, kurz potrvá celý školní rok (kromě svátků samozřejmě). První splátka kurzovného musí být zaplacena do 5. 10. 2019 a platí na období do 31. 1. 2020. Následující splátka kurzovného bude ve stejné výši na období od 1. 2. 2020 do 30. 6. 2020 a termín pro její úhradu bude do 5. 2. 2020.

KURZY

Děti 3 – 6 let
Kurzovné 1350 Kč, var.s. = 200101

Děti 7 – 11 let
Kurzovné 1860 Kč, var.s. = 200102

Děti 12 – 16 let
Kurzovné 1860 Kč, var.s. = 200103

Dospělí – úplní začátečníci
Kurzovné 2 150 Kč, var.s. = 200104

Dospělí – velmi mírně pokročilí
Kurzovné 2 150 Kč, var.s. = 200105

Dospělí středně pokročilí
Kurzovné 2 150 Kč, var.s. = 200106

2. Individuální kurzy

Od 1. 9. 2019 sjednocujeme platby za individuální kurz, a to za 60 minut výuky:

Česká lektorka/lektor: 350 Kč/h
Rodilý mluvčí: 380 Kč/h

Nezáleží na tom, kolik lidí bylo přítomno, zda 1 nebo 2, příp. 3.

 
3. Kurzy na míru pro skupiny a podniky

Ceny jsou vždy tvořeny na míru po dohodě s vedením firmy či mluvčím dané skupiny.

Č.ú. 115-4033960217/0100


Pokud máte zájem o některý z nabízených kurzů, kontaktujte nás prosím prosím ZDE.