Angličtina

Kurzy angličtiny v roce 2022/2023

Náš aktuální tým lektorů angličtiny tvoří Mgr. Lucie Kasalová (tel. 774 312 188), Ing. František Drholec (tel. 723 022 919), Mgr. Magda Marková ( tel. 605 948 002), Ing. Eva Piherová (tel. 608 980 173), Mgr. Milena Bucharová (tel. 606 240 365), Mgr. Klára Singerová  a náš rodilý mluvčí z Velké Británie Richard Cook.
V lednu 2023 obohatí náš tým manželský pár z USA Sherri a Howard Davis.

Oproti minulému roku jsme změnili systém plateb
Č.ú. stále stejné: 115-4033960217/0100)
nově přijímáme také platby v EUR: 123-6209360207/0100.
Dále je možné uskutečnit platbu kartou po domluvě s Ing. Evou Piherovou (tel. 608 980 173). Je rovněž možné využít benefity od zaměstnavatele.

Kurzovné bude fakturováno každému účastníku dle uskutečněné výuky v uplynulém měsíci. Stále je možné předplacení určité částky (např. fakturací zaměstnavateli) a poté bude účastník po uplynutí každého měsíce informován o aktuálním stavu jeho budgetu.

Ceník kurzovného (za 60 minut výuky):
Kurzovné (platí od 1. 9. 2022) závisí na celkovém počtu studentů přítomných na výuce. Uvedená cena platí pro jednu osobu za 60 minut výuky:

Počet přítomných studentů Cena za jednu osobu na výuce za 60 minut v Kč
jeden 360
dva 200
tři 150
čtyři 120
pět 95
šest a více 80

Všechny kurzy jsou fakturovány na konci měsíce dle skutečně odučených hodin. Pokud zruší účastník domluvenou individuální lekci předchozí den, není mu lekce účtována.

Kurzy na míru pro skupiny a firmy:
Ceny jsou vždy tvořeny na míru po dohodě s vedením firmy či mluvčím dané skupiny. Fakturace zase probíhá na konci měsíce dle skutečně odučených hodin.
Pro placení kurzů je možno využít i benefity zaměstnavatele, a to za individuální výuku. V případě využití benefitů od zaměstnavatele (Sodexo, Karta Bene plus apod.) je vzhledem k poplatkům spojenými s administrací účtována hodina za 380 Kč.

Angličtina

Děti 3 – 6 let

Výuka formou přirozené hry s instrukcemi v angličtině probíhá v Mateřském centru Bodlina, a to každou středu od 16.00 do 16.45. Výuka je vedená formou hry, kdy se děti učí přirozenou formou používat jednoduché anglické fráze. Děti, které chodily do kurzu loni nebo se učily angličtinu jinde, budou pokračovat ve výuce a nepůjdou znovu od začátku. Tento kurz vede naše lektorka Klára.

Děti 7 – 10 let

Děti se na prvním stupni pomalu s angličtinou seznamují, nicméně pokud nežijete v zahraničí, kde je angličtina běžným hovorovým jazykem, bývá to spíše dlouhý proces. Výuku vede naše lektorka Magda.

Děti 11 – 14 let

Na druhém stupni základní školy už by měly být děti schopné použít angličtinu v jednoduchých situacích. Často mají ale přirozený ostych začít anglicky mluvit a rozmluví je až prostředí, které jim nevytýká chyby, ale přivede jim do cesty někoho, kdo s nimi podobně jako jejich teta bude mluvit o tématech, které je zajímají. V tom jim pomáhá náš přívětivý Angličan Richard. Jedno je jisté. Na příští dovolené budou Vaše děti smělejší, ve škole budou v angličtině lépe prospívat, hlavně je bude angličtina bavit.

Dospělí – úplní začátečníci

Je tu příležitost pro lidi od 15 do 99 let konečně začít s angličtinou, a to s naším trpělivým lektorem Františkem. Výuka bude přizpůsobena Vašemu studijnímu tempu, naše trpělivá lektorka Vám pomůže počáteční úskalí společně zvládnout.

Dospělí – velmi mírně pokročilí

Někdy se zdá být snadnější začít, o to těžší vytrvat. My Vám v tom zápase o úspěšné zvládnutí angličtiny pomůžeme. Těšit se na Vás bude naše lektorka Milča. Pokud jste to Vy, kdo už (a třeba i několikrát) začínal a chcete se konečně posunout dál, tento kurz je přesně pro Vás.

Dospělí středně pokročilí

Zdá se, že už dokážete konverzovat na mnoho témat, občas Vás uprostřed Vaší věty zastihne nějaká mezera v podobě gramatiky či určitých slovíček. Potřebujete se zbavit těch malých „nástrah“, které se na Vás v anglickém rozhovoru vynoří, být si jisti minimálně v těch běžných věcech a konečně se posunout ke složitějším gramatickým jevům, idiomům a frázovým slovesům? Anebo si osvěžit své znalosti a zároveň si zakonverzovat s naším Angličanem a nemuset vytáhnout paty z Vimperka? Pak jste tu správně.

Individuální kurzy a kurzy na míru pro skupiny a podniky

Chcete mít lektora či lektorku jen sami pro sebe? Chcete si vybrat, zda se bude kurz konat na jiném místě ve Vimperku (klidně i u Vás doma či v práci) nebo u nás? Jste často na cestách a nejste si jisti, zda byste se zvládli zúčastnit pravidelné výuky každý týden ve stejný den a čas? Nevyhovují Vám naše termíny? Máte možnost mít placený individuální kurz Vaším zaměstnavatelem? Ať jsou Vaše důvody jakékoliv, je tu možnost objednání individuálního kurzu. V kurzu můžete být sami, s partnerem, přáteli, spolupracovníky, je to zcela na Vás. Platíte až na základě uskutečněných lekcí, a to zpětně za uplynulý měsíc, faktura Vám přijde jednoduše na mail (fakturační adresa je dle Vaší volby, může to být Váš zaměstnavatel, zkrátka ten, koho nám řeknete) klasicky se 14-ti denní splatností.
Skupiny osob nebo podniky mohou s námi sdílet svůj záměr a cíl, kterého chtějí a za jaký čas dosáhnout, kolik hodin týdně si výuku představují, kolik osob ve skupině bude a my se pokusíme jim jejich přání splnit. Pokud se naše podmínky potkají, tak jsme připraveni uskutečnit kurz na míru u Vás ve Vimperku či v okolí 25 km.

Přihlášky do kurzů

Všechny skupinové kurzy pro veřejnost

Přihlání do kurzů probíhá prostřednictvím webového formuláře. Důležité je uvést Vaše jméno a příjmení, jméno a příjmení účastníka/účastnice kurzu (pokud se liší) a kontakt (telefon, mail) na Vás.

Č.ú. 115-4033960217/0100.

Č.ú. pro platbu v EUR: 123-6209360207/0100
IBAN: CZ1001000001236209360207